KLIMATIZÁCIA SAMSUNG VÁM PRINESIE S PRÍJEMNOU TEPLOTOU AJ VÄČŠÍ ZISK

Bez nepríjemného prievanu

Staňte sa oázou v rozpálenom meste. Chytrá konštrukcia klimatizácie zaistí príjemný chlad bez pocitu prievanu a teda aj vysušených očí a prechladnutých ramien vašich zákazníkov a aj zamestnancov.

Ovládanie z jedného miesta

S klimatizáciou Samsung máte možnosť ovládať všetky jednotky v priestoroch až 1 000 m2 naraz vďaka dotykovému nástennému ovládači.

DESIGN, KTORÝM SA CHCETE POCHVÁLIŤ

Vzhľad klimatizácie vám prispôsobíme na mieru. Zladíme ich farebne s vašim interiérom alebo označíme logom.

PRÍJEMÝ VZDUCH V STRAVOVACÍCH PRIESTOROCH

Umožnite zákazníkom sa dobre najesť, bez toho aby si pri jedle museli utierať čelo. Klimatizácia Samsung im pomôže nepotiť sa a aj pri guláši sa šetrí.

NÍZKE NÁKLADY NA PREVÁDZKU

Klimatizácia Samsung dokáže zaistiť požadovanou teplotu v miestnosti za menej peňazí než iné značky klimatizácií. Navyše vďaka senzoru pohybu vie, či je ešte niekto vo vnútri, alebo ste zabudli klimatizáciu vypnúť. Podľa toho reguluje chladenie a šetrí vaše peniaze.

SPOĽAHLIVÁ 365 DNÍ V ROKU

Priemyselné klimatizácie Samsung sú konštruované pre celoročný 24hodinový nepretržitý chod. Preto sa na ne môžete 100% spoľahnúť.

Chladí aj ohrieva

Ešte nie je tak chladno, aby ste zapínali hlavný kotol? Alebo tepláreň ešte nezačala kúriť? Teplo si môžete zapnúť aj klimatizáciou.

Klimatizácie Samsung vs. iné značky

Vďaka svojmu unikátnemu tvaru dokáže Samsung rovnomerne ochladiť každý kút. Chladný vzduch distribuuje horizontálne po celej miestnosti a nezanecháva tzv. mŕtve zóny. Preto prispieva k celkovému zážitku a spokojnosti návštevníkov aj zamestnancov prevádzky.


Priemyslové aplikácie

Klimatizácie Samsung sú ideálne aj pre väčšie projekty a priemyselné aplikácie. Zadarmo vám pripravíme projekt aj rozpočet. Stačí nám napísať, o aký projekt sa jedná a my pre vás vyberieme najvhodnejšie a najspoľahlivejšie riešenie.