KLIMATIZÁCIA TOSHIBA

 

Tichá a stabilná prevádzka

Kompresor TOSHIBA s dvojitým rotačným piestom z vlastného vývoja a výroby pozostáva v jadre z dvoch protibežne rotujúcich diskov. To poskytuje najvyššiu mechanickú stabilitu, optimálnu stabilitu rýchlosti a tým aj najnižšie vibrácie. Zariadenia TOSHIBA sú tiché a trvácne.

Konštantná teplota

Vedeli ste, že klimatizácia potrebuje plný výkon iba cca 15 % zo svojej prevádzkovej doby? Invertorový systém TOSHIBA reguluje svojím inteligentným ovládaním šírku modulácie permanentne medzi 20 % a 100 %. Čím vytvára konštantnú teplotu bez nepretržitého zapínania/vypínania.

Šetrenie nákladov

Vzhľadom k tomu, že zariadenie pracuje 85 % v tzv. prevádzke čiastočného zaťaženia, je v tejto oblasti veľmi rozhodujúca účinnosť. Zariadenia TOSHIBA prinášajú práve tu svoje najlepšie hodnoty. Sú energeticky úsporné, šetria peňaženku a garantujú dlhú životnosť.

Dva režimy pohonu hybrid-invertora

Na pohon kompresora kombinuje TOSHIBA obidva princípy amplitúdy impulzu a šírkovej impulzovej modulácie (skratka: PAM a PWM). Hybrid-invertorová regulácia reaguje na obidva žiadané profily, ktoré stanovuje klimatizácia. V prípade, že je želaná hodnota teploty vzdialená a má byť rýchlo dosiahnutá, je aktívny režim PAM* – tu je potrebný vysoký výkon. Keď sa hodnota dosiahne, bude udržiavaná s čo najnižšou možnou spotrebou energie (režim PWM).

VÝHODY


Úspora energie

Prostredníctvom hybridnej regulácie prepína zariadenie automaticky medzi vysokým výkonom a úsporným režimom. Tým je spotreba elektrickej energie najnižšia.

Lepšia regulácia teploty

Prostredníctvom modulačnej prevádzky dosiahne zariadenie veľmi rýchlo želanú teplotu. Stála teplota je zaistená.

 

Jedinečný komfort

Zariadenie funguje extrémne ticho, takže nebudete počas bežného dňa alebo spánku vyrušovaní.

Najvyšší stupeň účinnosti

Zariadenie je obzvlášť účinné v prevádzke čiastočného zaťaženia. Keďže všetky zariadenia chladia aj vykurujú, môžu byť použité po celý rok. V obidvoch funkciách je dosiahnutá minimálna energetická trieda A.