KLIMATIZÁCIA SAMSUNG OCHLADÍ ROVNOMERNE CELÚ MIESTNOSŤ

Bez nepríjemného prievanu

Vďaka technológii Wind-Free nebudete o klimatizácii ani vedieť. Zaistí komfortnú teplotu bez prievanu a teda aj prechladnutej chrbtice, suchých očí a podráždených dýchacích ciest.

O 99 % menej baktérii, alergénov a prachu

Jemný filter klimatizácie Samsung vám pomôže udržať zdravý vzduch v kancelárii. Filtruje prach a redukuje výskyt vírusov, baktérii a alergénov na úplné minimum.

Chladí aj ohrieva

Ešte nie je tak chladno, aby ste zapínali hlavný kotol? Alebo tepláreň ešte nezačala kúriť? Teplo si môžete zapnúť aj klimatizáciou.

Tichá prevádzka

Klimatizácia Samsung patrí k najtichším klimatizáciám na našom trhu. So svojimi 16 dB znie ako príroda za absolútneho bezvetria.

Ovládanie teploty odkiaľkoľvek a kedykoľvek

Nemusíte hľadať ovládač. S aplikáciou SmartThings alebo pomocou Bixby nastavíte klimatizáciu svojím chytrým telefónom.

Šetrí peniaze aj energiu za vás

Model Elite šetrí za vás. Vďaka integrovanému senzoru pohybu vie, či ste v miestnosti, alebo ste zabudli klimatizáciu po odchode vypnúť. Podľa toho dokáže regulovať chladenie a šetriť vaše peniaze.

DESIGN, KTORÝM SA CHCETE POCHVÁLIŤ

Unikátny vzhľad stropných jednotiek sa hodí do akejkoľvek miestnosti. Pôsobí elegantne a zapadne do celej rady štýlu interiérového designu.

Klimatizácie Samsung vs. iné značky klimatizácií

Rozdiel medzi klimatizáciou Samsung a klimatizáciami ostatných značiek je hlavne v 15 700 mikrootvoroch v 4cestnej kazete. Tie zaisťujú rozptýlenie chladného vzduchu do miestnosti, bez toho aby sa vám pohol vlások na hlave. Vďaka mikrootvorom a invertoru sú stroje od Samsungu účinnejšie, tichšie a majú až o 50 % nižšiu spotrebu ako klimatizácie iných značiek.


Ochladíme jednu alebo viac izieb?

 

Klimatizácia split

Klimatizácia multisplit

Ideálne riešenie pre chladenie alebo vykurovanie jednej miestnosti. Jedna vnútorná jednotka (napr. nástenná klimatizácia alebo parapetná klimatizácia) je napojená na jednu vonkajšiu jednotku.

Vhodné riešenie pre viac miestností, kde je potreba individuálne riadenie teploty v rovnakom režime. Na jednu vonkajšiu jednotku je možné napojiť až 5 vnútorných jednotiek. Hodí sa do rodinných domov a malých komerčných priestorov.