0904 081 215 info@slinesystems.sk

Kariéra

Chcete aby sa Vaša práca stala Vaším hobby?

Zamestnanci v S-Line Systems, s. r. o. berú svoju prácu viac ako len „zamestnanie“ práca sa stala ich hobby. Naším cieľom je vytvárať pracovné prostredie, v ktorom sa naši zamestnanci cítia príjemne. Chcete, sa tešiť do práce každé ráno a robiť niečo čo Vás napĺňa? a nie len niečo čo musíte „lebo veď peniaze treba“? Máte radi vysoké pracovné tempo? výzvy a dobrú náladu? u nás je to na každodennom poriadku.

Naši zamestnanci od nás dostávajú to najdôležitejšie a to plnú podporu v osobnostnom ale aj kariérnom raste. Teší nás vidieť, ako sa naši zamestnanci stávajú kvalifikovanejší a ešte viac nás teší vedomie, že to robia aj preto, aby svoju prácu neustále zdokonaľovali a posúvali na vyššiu úroveň.

Vytvárame tím rýchlych, zručných, samostatných a flexibilných ľudí, ktorím záleží na spokojnosti zákazníka a tiež zamestnávateľa, ktorý vie oceniť kvalitnú prácu. Hľadáme ľudí, ktorí sú schopní a ochotní učiť sa, sú precízni, majú predstavivosť a vedia dotiahnuť detaily na mieste, neboja sa komunikovať priamo so zákazníkom a vedia si dokončiť svoju prácu v termíne a na 100%.

Chceme rásť a napredovať, preto neustále hľadáme mladých a šikovných ľudí do nášho tímu. Spĺňaš väčšinu našich predpokladov a máš chuť pracovať?

Podporujeme aj systém odborného vzdelávania a prípravy na výkon povolania…
Viac sa dočítate na web stránke www.dualnysystem.sk.

Univenta zo Žiliny - voľné pracovné miesta, kariéra

Služby, ktoré ponúkame poskytujú to najdôležitejšie na čom je postavené kúrenie a chladenie. Sme technici na stavbe, ktorí pomáhajú klientom správne si vybrať a zrealizovať kúrenie a chladenie.

Naším zákazníkom dodávame istotu, že celú realizáciu od počiatočných návrhov až po finálnu realizáciu zvládnu bez problémov, s plnou podporou počas celej realizácie s odborným dohľad naším technikom bez ohľadu na to, či sa jedná o jednotlivú časť alebo kompletnú realizáciu vykurovania a chladenia.